...

Створення інтернет-магазину сантехніки

RemCraft
Інтернет-магазин сантехніки та меблів для ванн
Задачі
Розробка адаптивного дизайну, верстка сайту зі швидким завантаженням каталогу товарів, синхронізація з 1С
Учасники проєкту
Дизайнер, верстальник, програміст 1С
Категорія
Дизайн, верстка, інтернет-магазин, інтегрований з 1С

Перед нами стояло завдання створити інтернет-магазин сантехніки на 20 000 товарів. По заповненню брифу та певних уточнень ми віділили основні вимоги:

  • простий дизайн;
  • його адаптація під різні види пристроїв;
  • максимально швидке завантаження як з ПК. так і з мобільного;
  • налаштування інтеграції з 1С;
  • синхронізація наявності товарів по XML від постачальників, яких немає в 1С.
Команда Storm-media ефективно спрацювала. Дизайнер розробив простий ненав’язливий дизайн у світлих відтінках та без зайвих блоків. Увагу користувачів вирішили акцентувати саме на фото товарів. Розробник налаштував функціонал пошуку та можливості онлайн-купівлі різними способами оплати. Для зручності користувача були створені особистий кабінет, кошик та кнопка відбору бажаного товару. Швидко налаштували синхронізацію з 1С, імпорт/експорт даних щодо наявності продукції у партнерів. Були додані функції порівняння товарів та список “вибране”. Результат виконаної роботи – багатофункціональний сайт з продажу сантехніки та супутньої продукції RemCraft.

Як замовити розробку схожого інтернет-магазину?

Інтернет-магазин – вдале рішення для продажу будь-яких товарів. Для його швидкої монетизації важливо не лише добре продумати структуру. Треба розуміти, яким чином відбуватиметься купівля. Якщо ви про це не думали – не турбуйтесь. Наш проджект-менеджер  з’ясує усі необхідні деталі під час зустрічі. Так спільними зусиллями ми швидко знайдемо ефективне рішення. Телефонуйте по носеру у шапці профілю чи залиште запит – і ми зв’яжемося з вами та обговоримо деталі проєкту. Також ми надаємо послуги просування сайту та розробки маркетингової стратегії. Плануєте запуск реклами? Google і таргетована реклама – одні з найефективніших рішень для швидкого старту.

SEO оптимізація

Пропишемо метатеги, правильно розставимо заголовки, зберемо семантичне ядро та розпишемо стратегію просування на найближчі 5-6 місяців.

Запуск контекстної реклами

Для швидкої окупності проєкту рекомендуємо налаштувати платну рекламу в Google – так ваші клієнти отримають змогу одними з перших оцінити новий сайт та отримати ваші послуги.

Технічний супровід

Ми створюємо сайти, орієнтовані на розширення та доповнення в процесі розвитку бізнесу. Ми готові оперативно доєднатися до цього процесу, оновлювати матеріали та удосконалювати ваш сайт.

Наші контакти

Завжди на зв'язку з вами

Адреса:

Ukraine, Kyiv, Dubrovytska st. 28, of. 312

Телефон: