Створення корпоративного сайту для “ЖК Веселка”

ЖК Веселка
Новий житловий комплекс в селі Гора під Києвом
Завдання
Продумати дизайн, описати переваги, намалювати дизайн проект ЖК
Учасники проекта
Дизайнер, Контент-мейкер, копирайтер, верстальщик
Категорія
Дизайн, Корпоративний сайт

До нас звернувся забудовник Київ Градобуд з завданням презентувати новий житловий комплекс під Києвом. Також, требовалос отрисовать макет з деталізацією майбутніх будинків і території. З метою раціонального розподілу бюджету, було прийнято рішення працювати на одному з готових рішень, гнучкість якого в комплексі з професіоналізмом наших програмістів дозволяла реалізувати кожне побажання замовника.

Наша креативна команда вивчила сайти конкурентів, виділивши з них ключові переваги, які і будуть надалі виділяти перед потенційним покупцем сайт ЖК серед інших корпоративних сайтів забудовників. Для досягнення мети максимального охоплення користувачів, була розроблена рекламна стратегія з орінтаціей на контекстну рекламу в Google і таргетовану рекламу в соц.сетях. Сайт показав відмінні результати вже з перших днів запуску реклами. Записи на перегляди і укладення договорів інвестування – стало ключовим у визначенні успіху проекту.

Як замовити схожий корпоративний промо сайт?

Для початку важливо визначитися з метою сайту-візитки. Які у нього повинні бути завдання? Отримання максимального охоплення та інформування про нову послугу / сервісі або монетизація сайту і отримання нових клієнтів? На всі ці питання вам допоможуть відповісти наші менеджери – зателефонувати до яких ви можете за номером в шапці сайту. Які інструменти ще ми рекомендуємо до доповнення:

SEO оптимізація

Пропишемо метатеги, розставимо правильно заголовки, збережемо семантичні ядра і розпишемо стратегію просування на найближчі 5-6 місяців.

Запуск контекстної реклами

Для швидкої окупності проекту рекомендуємо налаштувати платну рекламу в Google - це дасть можливість вашим клієнтам одними з перших оцінити новий сайт і звернутися до вас за послугою.

Технічний супровід

Ми створюємо сайти, які орієнтовані на розширення і доповнення в процесі роботи з ними. Ми готові оперативно включатися в цей процес, оновлювати матеріали і вдосконалити ваш сайт.

Наші контакти

Завжди на зв'язку з вами

Адреса:

Ukraine, Kyiv, Dubrovytska st. 28, of. 312

Телефон: