...

Створення промо сайту для виробництва вуличних меблів

Shelli
Виробництво меблів в стилі лофт для терас, патіо, літніх майданчиків
Задачі
Продумати візуалізацію, задати корпоративний стиль, реалізувати нестандартне рішення ідеї Замовника
Учасники проекта
Дизайнер, Контент-мейкер, верстальщик
Категорія
Сайт послуг, сайт каталог, корпоративний сайт, лендинг

При створенні сайту послуг для цієї компанії Замовник поставив завдання дотримуватися суворого лаконічного стилю в дизайні. Слідуючи цьому правилу, вдалося створити корпоративний унікальний дизайн для головної сторінки і для каталогу із зразками товарів. Від нас також було потрібно створити сайт оперативно, в результаті, протягом одного робочого тижня завдання було виконано. Клієнт залишився дуже задоволений.

Як замовити схожий сайт послуг?

Ми завжди рекомендуємо взяти за основу сайти, які вам сподобалися, самих різних напрямків. Це дасть можливість нашій креативній команді визначити ваші смакові переваги і скоротити час на підбір дізайренского рішення для створення майбутнього корпоративного сайту послуг. Важливо також визначити ключові переваги саме вашої послуги або виробництва. На даному етапі вам вже варто звернутися за консультацією до нашого найкращого менеджеру за номером телефону, який ви знайдете в шапці сайту. Розкажіть йому про вашу послузі, назвіть навіть найочевидніші її переваги. Найчастіше їх цінність не помітна нашими Замовниками, але саме це допоможе визначити чим саме ви зможете “зачепити” потенційних клієнтів. Ми продумаємо наповнення, складемо структуру сайту, наповнимо контентом і запустимо ваш новий сайт в рекламу одним з найбільш ефективних способів просування.

SEO оптимізація

Пропишемо метатеги, розставимо правильно заголовки, збережемо семантичні ядра і розпишемо стратегію просування на найближчі 5-6 місяців.

Запуск контекстної реклами

Для швидкої окупності проекту рекомендуємо налаштувати платну рекламу в Google - це дасть можливість вашим клієнтам одними з перших оцінити новий сайт і звернутися до вас за послугою.

Технічний супровід

Ми створюємо сайти, які орієнтовані на розширення і доповнення в процесі роботи з ними. Ми готові оперативно включатися в цей процес, оновлювати матеріали і вдосконалити ваш сайт.

Наші контакти

Завжди на зв'язку з вами

Адреса:

Ukraine, Kyiv, Dubrovytska st. 28, of. 312

Телефон: