...

Створення сайту-каталогу меблів

Albacasa
Продаж дизайнерських італійських меблів
Завдання
Розробка дизайну і верстка
Учасники проєкту
Дизайнер, контент-мейкер, копірайтер, верстальник
Категорія
Дизайн, верстка, сайт каталог

Завданням проєкту було створення унікального дизайну для сайту-каталогу італійських меблів. Клієнт чітко передав бачення стилістики сайту, гамми кольорів та способу виводу на сайт проєктів. Найважливішим завданням у розробці сайту було створити зручну адмінпанель для подальшої роботи замовника на платформі. Це і було повністю реалізовано.

Наступний важливий етап у реалізації проєкту – верстка готового макету та його трансформація на інтерфейс сайту. Основною вимогою була точна відповідність розмірів іконок, графічних елементів та відступів.

Результат чіткої зосередженої роботи команди – адаптивний, стильний, сучасний сайт-каталог з функціональною адмінкою. І як приємний бонус – вдячність клієнта.

Як замовити подібний сайт-каталог?

Для початку необхідно визначити основний напрямок стилістики графічного дизайну. Це допоможе нам спроєктувати макет унікального дизайну, що буде відповідати вашим очікуванням. Також варто заздалегідь продумати спосіб виведення каталогу на сайті. Можна окремо додавати кожен товар чи завантажити весь каталог водночас. Аби було легко скласти технічне завдання, варто переглянути сайти конкурентів у вашій ніші чи в сумісній. Після цього телефонуйте по номеру в шапці профілю нашого сайту чи оберіть звортню форму зв’язку – і разом з менеджером компанії обговорите основні вимого щодо розробки. Надалі всі деталі, як створити сайт-каталог під ваші потреби, буде зручно вирішити безпосередньо зі спеціалістом.

Нижче можна ознайомитись з додатковими функіями, які можуть бути виконані для сайту-каталогу з індивідуальним дизайном:

SEO оптимізація

Пропишемо метатеги, розставимо правильно заголовки, збережемо семантичні ядра і розпишемо стратегію просування на найближчі 5-6 місяців.

Запуск контекстної реклами

Для швидкої окупності проєкту рекомендуємо налаштувати платну рекламу в Google - це дасть можливість вашим клієнтам одними з перших оцінити новий сайт і звернутися до вас за послугою.

Технічний супровід

Ми створюємо сайти, які орієнтовані на розширення і доповнення в процесі роботи з ними. Ми готові оперативно включатися в цей процес, оновлювати матеріали і вдосконалити ваш сайт.

Наші контакти

Завжди на зв'язку з вами

Адреса:

Ukraine, Kyiv, Dubrovytska st. 28, of. 312

Телефон: