...

Створення сайту послуг з будівництва, ремонту та дизайну приміщень в Києві

Kreat Bud
Компанія з надання послуг з будівництва, ремонту та дизайну об'єктів
Завдання
Продумана конкурентна презентація послуг Замовника на сайті
Учасники проєкту
Копірайтери, дизайнери, програмісти
Категорія
Сайт-візитка, сайт послуг, лендінг, корпоративний сайт

Завданням проєкту була грамотна презентація послуг клієнта в одній з конкурентних ніш на ринку. Основна складність полягала в тому, щоб визначити і виграшно підкреслити переваги роботи компанії Замовника. Шляхом переговорів і ретельного вивчення конкурентів, нашій креативній команді вдалося знайти той беззаперечний аргумент на користь цієї компанії. Створення сайту послуг було завершено без єдиної правки з боку Замовника, він погодив сайт на першій демонстрації. Ще одним досягненням проєкту вважаємо отримання Замовником клієнта на ремонт квартири на першому дні після запуску рекламної кампанії.

Як замовити подібний сайт?

Найперше, що ми рекомендуємо – це визначити основні відмінності вашої компанії від конкурентів. Важливо донести потенційному замовнику важливі аргументи на користь саме ваших послуг. Особливість нашої веб-студії в тому, що ми, перш ніж створити сайт послуг, опираємось на багаторічний досвід запуску рекламних компаній. Тому для нас важливо створити не просто візуально красивий корпоративний сайт. Він має продавати! При цьому в ході рекламної компанії не витративши жодної зайвої копійки на залучення нових клієнтів нашим Замовником. Як визначити основні переваги? Про це знають наші контент-мейкери. Поспілкуватися з ними ви можете, зателефонувавши по номеру в шапці сайту.А щоб про ваш новий лендінг дізналося якомога більше нових клієнтів, ми можемо зробити наступне:

SEO оптимізація

Пропишемо метатеги, розставимо правильно заголовки, збережемо семантичні ядра і розпишемо стратегію просування на найближчі 5-6 місяців.

Запуск контекстної реклами

Для швидкої окупності проєкту рекомендуємо налаштувати платну рекламу в Google - це дасть можливість вашим клієнтам одними з перших оцінити новий сайт і звернутися до вас за послугою.

Технічний супровід

Ми створюємо сайти, які орієнтовані на розширення і доповнення в процесі роботи з ними. Ми готові оперативно включатися в цей процес, оновлювати матеріали і вдосконалити ваш сайт.

Наші контакти

Завжди на зв'язку з вами

Адреса:

Ukraine, Kyiv, Dubrovytska st. 28, of. 312

Телефон: