Створення сайту послуг з будівництва, ремонту та дизайну приміщень в Києві

Kreat Bud
Компанія з надання послуг з будівництва, ремонту та дизайну об'єктів
Завдання
Продумана конкурентна презентація послуг Замовника на сайті
Участники проекту
Копірайтери, дизайнери, програмісти
Категорія
сайт-візитка, сайт послуг, Лендінг, корпоративний сайт

Завданням проекту була грамотна презентація послуг клієнта в одній з конкурентних ніш на ринку. Основна складність полягала в тому, щоб визначити і виграшно підкреслити переваги роботи компанії Замовника. Шляхом переговорів і ретельного вивчення конкурентів, нашої креативній команді вдалося знайти той “чіпляє” аргумент на користь цієї компанії.

Створення сайту послуг було завершено без єдиної правки з боку Замовника, він погодив сайт на першій демонстрації. Ще одним досягненням проекту вважаємо отримання Замовником клієнта на ремонт квартири на першому дні після запуску рекламної кампанії.

Как заказать похожий сайт?

Первое, что мы рекомендуем, это обозначить основные отличия вашей компании от конкурентов. Важно преподнести потенциальному заказчику весомый аргумент в пользу именно ваших услуг. Особенность нашей веб студии в том, что мы перед тем как создать сайт услуг, опираемся на огромный опыт запуска рекламных кампаний, поэтому для нас важно создать не просто красивый визуально корпоративный сайт, но си сделать его продающим. А это значит, чтоб в ходе рекламной кампании не тратить ни копейки лишней в привлечении новых клиентов нашим Заказчикам.

Как выделить ключевые преимущества? Об этом знают наши контект-мейкеры, пообщаться с которыми вы сможете набрав наш номер, который находится в шапке сайта. Что еще можем сделать, чтоб о вашем новом лендинге узнало как можно больше потенциальных клиентов?

SEO оптимізація

Пропишемо метатеги, розставимо правильно заголовки, збережемо семантичні ядра і розпишемо стратегію просування на найближчі 5-6 місяців.

Запуск контекстної реклами

Для швидкої окупності проекту рекомендуємо налаштувати платну рекламу в Google - це дасть можливість вашим клієнтам одними з перших оцінити новий сайт і звернутися до вас за послугою.

Технічний супровід

Ми створюємо сайти, які орієнтовані на розширення і доповнення в процесі роботи з ними. Ми готові оперативно включатися в цей процес, оновлювати матеріали і вдосконалити ваш сайт.

Наші контакти

Завжди на зв'язку з вами

Адреса:

Ukraine, Kyiv, Dubrovytska st. 28, of. 312

Телефон: