...

Створення унікального професійного сайту для студії дизайну

DSB-USA
Студія дизайну та ремонту приміщень в Києві і США
Задачі
Дизайн, верстка, створення портфоліо
Учасники проекта
Дизайнер, Контент-мейкер, копирайтер, верстальщик
Категорія
Сайт послуг, сайт каталог, корпоративний сайт, Лендінг

Пріоритетне завдання Замовника – побудувати унікальний дизайн сайт, який буде передавати корпоративний стиль компанії, створити грамотну структуру, в якій буде простежуватися поетапність роботи, професійний підхід до кожного проекту з індивідуальністю і досвідом.

За основу сайту взяті фото вже виконаних проектів, детально описані послуги компанії з додаванням інтерактивних елементів і анімації. За фактом готовності сайту, проведена робота по оптимізації швидкості завантаження мобільного і ПК версій. За відгуками Замовника, проект зі створення корпоративного сайту виконаний на відмінно!

Як замовити професійний корпоративний сайт?

Професійний сайт відразу можна виділити серед інших сайтів, необхідно створити акцент на ваших роботах, найбільш успішних проектах і взяти їх за основу сайту. Так ви будете впевнені в унікальності свого сайту, а ваші потенційні клієнти з перших екранів побачать саме ваші роботи, унікальний почерк і особливості надання послуг на сайті. Дуже часто компаніям складно самостійно визначити свої особливості, адже вони здаються такими очевидними. Для вирішення цього завдання зверніться до наших професійних проджект-менеджерам за номером, вказаним в шапці сайту і ви здивуєтеся, наскільки у вас багато переваг і як виграшно їх можна обіграти і використовувати при створенні корпоративного сайту. Ми також допоможемо скласти рекламну стратегію для подальшого просування сайту.

SEO оптимізація

Пропишемо метатеги, розставимо правильно заголовки, збережемо семантичні ядра і розпишемо стратегію просування на найближчі 5-6 місяців.

Запуск контекстної реклами

Для швидкої окупності проекту рекомендуємо налаштувати платну рекламу в Google - це дасть можливість вашим клієнтам одними з перших оцінити новий сайт і звернутися до вас за послугою.

Технічний супровід

Ми створюємо сайти, які орієнтовані на розширення і доповнення в процесі роботи з ними. Ми готові оперативно включатися в цей процес, оновлювати матеріали і вдосконалити ваш сайт.

Наші контакти

Завжди на зв'язку з вами

Адреса:

Ukraine, Kyiv, Dubrovytska st. 28, of. 312

Телефон: