в чому наша особливість
Ми економимо рекламні бюджети! Тому в нашому арсеналі 50+ постійних клієнтів!

Для себе ми визначили, що головне – довіру клієнта. Тому, наша місія – витрачати мінімум бюджету, при цьому давати максимальну кількість цільових лідів. Хочете знати як ми це робимо? Залишайте заявку і отримаєте надійного партнера на довгі роки!

service-03_img-1_07
service-03_img-1_08
service-03_img-1_10
service-03_img-1_11
service-03_img-1_13
screenshot-touchspa.com.ua-2020.11.10-13_28_33
portfolio_item-touchspa_ru
info-box_elements_01-3
Аналіз вашого сайту

Ми даємо рекомендації до змін тільки якщо вони реально принесуть більше результатів по рекламі.

info-box_elements_03-1
portfolio_item-webndel_ru
Налагодження та запуск кампаній

Ми завжди починаємо з мінімальних ставок, ретельно відбираємо і контролюємо запити, залишаємо в роботі тільки самі результативні. Це економить до 40% бюджету.

portfolio_item-veselkagora_ru
info-box_elements_02-1
portfolio_item-stop-ugon_ru
Вивчення конкурентів

Крім якісно налаштованої реклами, ваша пропозиція має бути конкурентним. Складемо його разом.

наш пріоритет
Спланована ефективна рекламна стратегія
Підготовляємо
Налаштовуємо
Оптимізуємо

Ми приділяємо максимум уваги при підготовці рекламного аккаунта до запуску. Важливо приділити увагу сайту - перевірити швидкість його завантаження, перевірити всі способи зв'язку і додати відсутні.

Також, важливо вивчити конкурентів, зібрати всі пошукові запити, згрупувати від самих частотних до менш, проаналізувати ставки, які роблять конкуренти і створити рекламні кампанії.

Наша стратегія - починати з мінімальних вартостей за клік і поступово підвищувати ставки. На даному етапі ми відсіюємо нерезультативні запити які не дають звернень, ніж економимо бюджет вже на старті рекламної кампанії. Ми додаємо запити в роботу поступово, контролюючи витрати і підвищуємо ставки тільки коли на 100% впевнені в результаті.

Шляхом використання новітніх технік по відстеженню вартості ліда ми досягаємо зниження його вартості. Для нас важливо залишити в роботі тільки ті пошукові запити, які при невисокій вартості дають результат і рентабельність. Для цього ми відстежуємо тільки корисні дії на сайті, такі як дзвінок, відправка форм зворотного зв'язку, звернення через месенджери. Таким чином, в результаті клієнт отримує феектівную рекламну кампанію.

даємо рішення, які окупаються
Ми гарантуємо максимальну окупність рекламних вкладень
01
Доведена ефективність

При грамотному підході рекламна кампанія витрачає мінімум бюджету і вичавлює при цьому максимум звернень.

02
Зростання цільових лідів

Ми залишаємо в роботі тільки ті кампанії, які дають найбільший результат і розподіляємо рекламний бюджет так, що отримувати ще більше лидов.

03
Оптимізація рекламного бюджету

Ми гарантуємо, що зі збільшенням рекламного бюджету пропорційно збільшиться кількість лидов.

Замовте аудит вашого сайту або рекламного аккаунта
  service-03_img-3_04
  service-03_img-3_06
  service-03_img-3_08
  service-03_img-3_09
  що ви отримуєте
  Наш досвід, уважність до деталей і високий результат

  Наша мета – вибудувати довгострокові довірчі відносини з кожним клієнтом. Ми зацікавлені в зростанні і розвитку вашого бізнесу, адже в замін ми отримуємо постійного клієнта і задоволення від виконаної роботи.

  01​

  Найкращий сервіс

  02

  Гарантію окупності

  03

  Зростання продажів

  04

  Надійного підрядника

  05

  Грамотний підхід

  06

  Стратегію розвитку

  Наші контакти
  Ми завжди на зв'язку
  Адреса:

  Ukraine, Kyiv, Dubrovytska st. 28, of. 312

  Телефон:

  Послуги з просування сайту

  У нашій компанії Storm Media ви можете отримати широкий комплекс послуг, включаючи розкрутку сайтів. У нас на рахунку вже десятки успішно проведених маркетингових рішень, які генерують для наших клієнтів не десятки, а цілі сотні лидов в день. Ми переконані в тому, що, не маючи досвіду в просуванні, не вийде створити дійсно корисний веб-ресурс. Тому в наші обов’язки входять послуги з маркетингу.

  Несемо повну відповідальність за договором

  Працюючи з нами, виключена будь-яка можливість порушення дедлайну і вимоги непередбачених витрат при створенні і просуванні сайту. Ви цілком захищені від ризиків з нашого боку за рахунок ретельно складеного контракту, в ньому чітко вказані всі терміни, а також наша матеріальна відповідальність і обсяг розв’язуваних нами завдань. За 1 день прострочення ми несемо певні матеріальні втрати. 1 день порушення дедлайну – мінус 1% від загальної вартості проекту.

  Працюємо з будь-яким бізнесом

  Для наших клієнтів не існує обмежень. Ми раді допомогти всім і кожному і при цьому однаково якісно веб-ресурс для ПП або фізичної особи, а також для великої фірми. Ми працюємо з будь-якими галузями, забезпечуючи високу ефективність сайту завдяки індивідуально підібраним рішенням, з урахуванням специфіки бізнесу.
  Не втрачайте потенційних клієнтів, а звертайтеся до нас, щоб оформити замовлення на створення корпоративного сайту прямо зараз! Або ви можете отримати безкоштовну консультацію від нашого маркетолога.

  Методи вирішення задач від Storm Media

  1. Дослідження ринку.
  Перш ніж приступити до роботи, ми ретельно вивчаємо конкурентне середовище, розробляємо стратегію переваги. Успіх багато в чому залежить від якості аналізу і на цьому етапі ми обов’язково визначаємо ЦА, а також встановлюємо конверсійні фішки, щоб привернути увагу.
  2. Розробка дизайну.
  Створюємо для вас продають, які б мотивували дизайни з адаптацією під всі гаджети, які коректно відображаються на екранах, згідно зі стандартами WEB 2.0.
  3. Адаптивна верстка.
  Верстаємо сайти з адаптацією під всі пристрої. Ми створюємо сайти, які моментально завантажуються на різних девайсах.
  4. QA.
  Для досягнення високої якості розробки кожен проект тестується. Від нас ви отримуєте надійний хостинг, а також ми підключимо функцією створення резервних копій, щоб всі дані сайту зберігалися із завидною регулярністю.

  Що ви отримуєте від співпраці з Storm Media?

  Укладаючи договір про співпрацю з нами, ви отримуєте потужний інструмент для розвитку бізнесу. Ми підготуємо для вас продає сайт під ключ, з 100% досягне необхідних завдань. Незалежно від ніші бізнесу і непростий з технічного боку, реалізації проекту, ми створюємо ресурси, повз яких нікому не вдасться пройти. Якість робіт завжди на висоті! Ми створюємо сайт до повної готовності без необхідності в доробках.

  Якісна оптимізація!

  Як і належить, ми адаптуємо сайти, щоб захопити мобільний цільовий трафік. Адаптивність дозволяє коректно відображатися сайту на всіляких аксесуарах, з будь-яким дозволом екрану. Сайт виходить повністю дійсним. Користувачі можуть не сумніватися в моментальної завантаженні сторінок.

  Постійний потік лідів гарантовано!

  Ми проводимо повноцінну рекламну кампанію для вашої сфери діяльності:

  • SEO-просування;
  • запуск реклами в Google / Yandex;
  • розкрутка через соціальні мережі;
  • реклама на YOUtube.

  Сотрудничаем с нашей компанией, вы гарантированно получаете верного и честного партнера, а также поддержку проекта от одного из ведущих веб-агентств в Киеве и Украине.

  Можете не сомневаться в том, что вам всяческих будет оказываться поддержка с нашей стороны: внедрение новых функций для сайта, наполнение ресурса, копирайтинг и ряд других задач. Наша студия Storm Media относится к числу лучших компаний по веб-разработке. Вы можете не сомневаться в нас и в качестве оказываемых услуг.