...

Створення інтернет-магазину б’юті-продуктів

YAY
Інтернет-магазин товарів для нарощування вій
Завдання
Дизайн, верстка, наповнення контентом
Учасники проєкту
Дизайнер, контент-мейкер, копірайтер, верстальник
Категорія
Унікальний дизайн, верстка, сайт послуг, корпоративний сайт

Замовник поставив завдання створити інтернет-магазин лінійки товарів для нарощування вій власного виробництва. Для реалізації проєкту ми використали готове рішення. При цьому дизайн сайту адаптували під потреби замовника. Були додані всі необхідні категорії та підкатегорії товарів, різні способи оплати, кошик замовлень.  Створено зручний функціонал сайту і додані дві мовні версії.

По завершенню проєкту отримано позитивні відгуки від Замовника та його партнерів.

Як замовити схожий інтернет-магазин?

Створюючи інтернет-магазин, важливо визначити способи додавання товарів, їх кількість. Також потрібно підготувати якісні описи позицій прайсу. Можна використовувати сайт-донор і перенести товари на ваш магазин або ж вручну його наповнювати. Як краще? Відповість на всі питання та надасть детальну інструкцію по створенню сайту наш менеджер. З ним ви обговорите і функціонал, і юзабіліті. Дуже важливо вказати потрібну кількість форм зворотного зв’язку та підготувати сайт до лідогенерації. Адже він має приносити прибуток!

Для цього рекомендуємо використати наступні інструменти:

SEO оптимізація

Пропишемо метатеги, правильно розставимо заголовки, зберемо семантику та кластеризуємо її. Розпишемо ефективну стратегію просування на час 5-6 місяців.

Запуск контекстної реклами

Задля швидкої монетизації вашого проєкту ми рекомендуємо налаштувати платну рекламу в Google. Це найефективніший спосіб зробити себе "видимими" для потенційних клієнтів. І вони зможуть звернутися до вас за послугою.

Технічний супровід

Ми створюємо сайти, орієнтовані на доповнення та розширення одночасно з розвитком вашого бізнесу. Наша команда оперативно вирішить питання оновлення матеріалів та удосконалення сайту.

Наші контакти

Завжди на зв'язку з вами

Адреса:

Ukraine, Kyiv, Dubrovytska st. 28, of. 312

Телефон: