...

Створення сайту з послуг відкриття автомийок під ключ

Smart Wash
Сайт для бізнес-послуг
Завдання
Дизайн, верстка, наповнення контентом
Учасники проєкту
Дизайнер, контент-мейкер, копірайтер, верстальник
Категорія
Унікальний дизайн, верстка, сайт послуг, корпоративний сайт

Замовник звернувся до нас із завданням створити сайт із послуг відкриття бізнесу “автомийка під ключ”. В процесі розробки сайту послуг ми пропрацювали структуру, яка поетапно розписує роботу та особливості ведення бізнесу. Також створили зручний функіонал, додали дві мовні версії сайту та кілька кейсів успішних запусків за участі компанії. Для максимальної ефективності було додано різні форми зворотнього зв’язку

По завершенню проєкту ми отримали позитивні відгуки від Замовника та його партнерів.

Як замовити схожий сайт для бізнес-послуг?

Коли стоїть завдання створити сайт послуг, то в першу чергу треба чітко окреслити свої переваги перед конкурентами. Адже клієнту важливі вигоди. Не останнє місце посідає і дизайн. Тут можна зорієнтуватися на сайти інших компаній, які вам подобаються. Створення сайту краще доручити компетентній веб-студії. Вони уже уже знають, як через структуру звичайного відвідувача сайту спонукати стати клієнтом чи залишити свої контакти. Для цього має бути достатньою кількість форм зворотного зв’язку з менеджером.

А для швидкої окупності сайту ми рекомендуємо використовувати додаткові інструменти:

SEO оптимізація

Пропишемо і розставимо метатеги, правильно розмістимо заголовки, кластеруємо семантику, визначимо семантичне ядро та розпишемо стратегію просування на наступні 5-6 місяців.

Запуск контекстної реклами

Для швидкої монетизації проєкту допоможемо налаштувати платну рекламу в  Google. Завдяки цьому ваші клієнти отримають можливість одними з перших оцінити ваш сайт та обрати саме ваші послуги.

Технічний супровід

Ми створюємо сайти, орієнтовані на постійне розширення та оновлення в процесі розвитку вашого бізнесу. Ми готові долучитися до реалізації ваших нових ідей - оновлювати матеріали та удосконалювати проєкт.

Наші контакти

Завжди на зв'язку з вами

Адреса:

Ukraine, Kyiv, Dubrovytska st. 28, of. 312

Телефон: