...

Створення сайту для агенції нерухомості в Туреччині

Мерсин Хомс
Унікальний дизайн і функціонал сайту з продажу нерухомості
Завдання
Дизайн, верстка, наповнення контентом
Учасники проєкту
Дизайнер, контент-мейкер, копірайтер, верстальник
Категорія
Унікальний дизайн, верстка, сайт послуг, корпоративний сайт

Замовник поставив завдання створити унікальний дизайн та реалізувати функціонал зручного використання сайту послуг агенції нерухомості. Ми підібрали колірну гамму та шрифти відповідно до загальної стилістики компанії, розробили унікальні іконки. Створили зручний функціонал як для користувача, так і для адміністратора сайту. Також додали дві мовні версії, опрацювали дизайн та зверстали сайт з продажу нерухомості. Разом із замовником продумали та вдало реалізували фільтр параметрів бажаного майна, сортування та сторінка апартаментів.

Наша команда отримала позитивні відгуки від Замовника та його партнерів. Клієнт — унікальний сайт послуг.

Як замовити подібний сайт послуг агенції нерухомості?

У процесі створення унікального дизайну важливо скласти детальне технічне завдання. Доречно знайти для прикладу кілька сайтів, аби зорієнтувати в напрямку роботи. Також треба заздалегідь подбати про контент (фото та відео, корисні статті) та параметри підбору нерухомості.

В подальшому сайт має підлягати  просуванню та лідогенерації. Від цього залежить прибуток. Тому ми радимо скористатися такими послугами:

SEO Оптимізація

З метою просування сайту в ТОП пошукової системи правильно пропишемо метатеги, розставимо заголовки, зберемо семантику та розпишемо стратегію оптимізації на 5-6 місяців.

Запуск контекстної реклами

Для максимальної та швидкої монетизації проєкту пропонуємо нашим замовникам налаштувати платну рекламу в Google. Так ваші потенційні клієнти отримають змогу оцінити новий сайт і стати одними з перших замовників ваших послуг.

Технічний супровід

Розроблені нами сайти спрямовані на розвиток вашого бізнесу. Тому так важлива складова розширення та доповнення функціоналу ресурсу. За потреби ми готові взяти в цьому участь - оновлювати матеріали та удосконалювати ваш сайт.

Наші контакти

Завжди на зв'язку з вами

Адреса:

Ukraine, Kyiv, Dubrovytska st. 28, of. 312

Телефон: