...

Створення корпоративного сайту для компанії транспортних перевезень

Cargon
Корпоративний лендінг для компанії-перевізника
Завдання
Дизайн, верстка, наповнення контентом
Учасники проєкту
Дизайнер, контент-мейкер, копірайтер, верстальник
Категорія
Сайт послуг, сайт-каталог, корпоративний сайт, лендінг

Основним завданням від замовника було створити корпоративний лендінг, дотримуючись при цьому стилістики компанії. До реалізації були залучені дизайнери – створили відео-анімацію, зробили макети банерів та іконок. Весь контент, отриманий від Замовника, було структуровано та розбито на лаконічні блоки. Так видача інформації потенційному клієнту стала зручною та читабельною.

Результат: ми отримали від Замовника та його партнерів позитивні відгуки, а компанія – актуальний корпоративний лендінг. 

Як замовити схожий корпоративний лендінг?

Найперше, про що питаємо у Замовника, – чи є у нього сайт або лендінг? Адже його можна використати як зразок по дизайну. Це дає нам змогу зрозуміти ваші смаки та вподобання. Наступний крок – оцінка складності виконання проєкту. Ми визначаємо структуру, кількість сторінок, потребу в інтерактивних елементах. Для створення сайту пропонуємо використовувати одне з готових рішень або ж розробляємо індивідуальний дизайн для чіткої візуалізації ваших послуг. Усі ці завдання допоможуть вирішити наші професійні проджект-менеджери. Вони знайдуть оптимальний для вас варіант по вартості і термінах реалізації проєкту.

Ми завжди наголошуємо, що дуже важливо після створення сайту послуг продумати його рекламну стратегію. І тому пропонуємо наступні послуги:

SEO оптимізація

Пропишемо і розставимо метатеги, правильно розмістимо заголовки, кластеруємо семантику, визначимо семантичне ядро та розпишемо стратегію просування на наступні 5-6 місяців.

Запуск контекстної реклами

Для швидкої монетизації проєкту допоможемо налаштувати платну рекламу в  Google. Завдяки цьому ваші клієнти отримають можливість одними з перших оцінити ваш сайт та обрати саме ваші послуги.

Технічний супровід

Ми створюємо сайти, орієнтовані на постійне розширення та оновлення в процесі розвитку вашого бізнесу. Ми готові долучитися до реалізації ваших нових ідей - оновлювати матеріали та удосконалювати проєкт.

Наші контакти

Завжди на зв'язку з вами

Адреса:

Ukraine, Kyiv, Dubrovytska st. 28, of. 312

Телефон: