...

Створення сайту онлайн-продажу квитків в Ізраїлі

Prima Art
Сайт онлайн-продажу квитків
Завдання
Дизайн, верстка, наповнення контентом
Учасники проєкту
Дизайнер, контент-мейкер, копірайтер, верстальник
Категорія
Унікальний дизайн, верстка

Замовник доручив створити унікальний та функціонально складний сайт для онлайн-продажу квитків. Наші програмісти виконали значний об’єм роботи та прописали всі алгоритми для безперебійного функціонування сайту. Були додані всі зали, створена можливість вибирати конкретні місця, для зручності клієнта додані різні способи оплати. Також було зроблено дві версії сайту – російськомовна та на івриті. Термін реалізації проєкту – 6 тижнів.

В результаті наша команда отримала позитивні відгуки Замовника та його партнерів, а клієнт – функціональний сайт.

Як замовити подібний унікальний сайт?

Основне завдання такого складного проєкту – добре продумати його реалізацію. Зокрема, шлях клієнта від заходу на сайт до оформлення купівлі вибраних місць. І деталі треба обговорити з досвідченим проджект-менеджером. Для цього достатньо зателефонувати по номеру, вказаному у шапці профілю. Уточнивши всі деталі проєкту, можна переходити до створення технічного завдання та домовитись щодо термінів реалізації.

Для ефективного просування вашого бізнесу ми пропонуємо ще такі послуги:

SEO оптимізація

Стуктуруємо матеріал, пропишемо метатеги, правильно розставимо заголовки, зберемо семантично ядро та розпишемо стратегію просування на 5-6 місяців.

Запуск контекстної реклами

Щоб максимально швидко монетизувати бізнес ми рекомендуємо налаштувати платну рекламу в Google. Це допоможе вашим потенційним клієнтам оцінити сайт та скористатися вашими послугами.

Технічний супровід

Ми створюємо сайти, орієнтуючись на перспективу подальшого розвитку бізнесу. За потреби наша команда долучається до розширення і доповнення сайту, оновлення матеріалу та удосконалення функцій проєкту.

Наші контакти

Завжди на зв'язку з вами

Адреса:

Ukraine, Kyiv, Dubrovytska st. 28, of. 312

Телефон: