...

Створення сайту для ресторану та кейтерингу

Best Food - виїзний кейтеринг
Сайт для ресторану та послуг організації виїзних заходів
Завдання
Дизайн, верстка, наповнення контентом
Учасники проєкту
Дизайнер, контент-мейкер, копірайтер, верстальник
Категорія
Унікальний дизайн, верстка, сайт послуг, корпоративний сайт

Замовник доручив створити візуально приємний та зручний сайт послуг кейтерингу. Важливою вимогою було додати презентацію основних страв, які готують для виїзних заходів. Ми підібрали фото, склали описи до позицій меню. Наші програмісти створили сайт послуг згідно всіх стандартів:

  • додали зручні способи зв’язку;
  • максимально спростили оформлення замовлення;
  • розмістили блоки для замовлення у кількох місцях сайту;
  • додали номери телефонів та іншу важливу інформацію.

По закінченню проєкту отримали позитивні відгуки Замовника та його партнерів.

Як замовити подібний сайт для ресторану чи послуг кейтерингу?

Для початку необхідно продумати дизайн. Він має бути зручний, лаконічний, і, водночас, інформативний. Важливо виділити основні переваги, створити якісні фото і текстовий матеріал на сайт вашого ресторану. І саме тут вам знадобиться консультація нашого проджект-менеджера, адже саме він плідно працював над реалізацією цього проєкту.  Як це зробити? Телефонуйте по номеру в шапці профілю.

Не менш важливо підготувати сайт для просування та лідогенерації. Адже він має приносити дохід! Для цього у нас можна замовити інші послуги:

SEO оптимізація

Для подальшого просування вашого сайту на найближчі 5-6 місяців розробимо стратегію,пропишемо метатеги, правильно розставимо заголовки. Для цього зберемо семантику, проведемо кластеризацію та визначимо семантичне ядро.

Запуск контекстної реклами

Усім нашим замовникам для швидкої монетизації проєкту ми рекомендуємо налаштувати платну рекламу в Google. Так потенційні клієнти швидко дізнаються про ваш сайт, оцінять його і стануть одними з перших ваших замовників.

Технічний супровід

Створені нами сайти орієнтовані на розширення та доповнення функціоналу в процесі роботи з ними. Ми завжди готові приєднатися до подальшого розвитку вашого бізнесу - удосконалювати сайт та оновлювати матеріали.

Наші контакти

Завжди на зв'язку з вами

Адреса:

Ukraine, Kyiv, Dubrovytska st. 28, of. 312

Телефон: