home-1_slider-41
Веб студія STORM MEDIA

Створюємо сучасні сайти та эффективно їх просуваємо

home-1_slider-51.png
Веб студія STORM MEDIA

Створюємо сучасні сайти та эффективно їх просуваємо

home-1_slider-41
Створюємо ідею майбутнього проекту

На основі отриманої від Вас інформації продумуємо майбутню структуру і наповнення сайту.

Дизайн
Впроваджуємо технічні рішення

Використовуємо сучасні технології в розробці. Впроваджуємо необхідний функціонал.

Розробка
Плануємо стратегію просування

Налаштовуємо рекламу націлену на результат, а не на красиві графіки.

Просування
Запускаємо ваш проект

Ми націлені на довгострокове співробітництво і приділяємо велику увагу супроводу проекту після запуску.

image_layers-3-1
image_layers-3-2
image_layers-3-3
image_layers-3-4
image_layers-3-6
image_layers-3-7
Слой 31
image_layers-3-9
object
object
Акція *
Знижки на розробку сайту -40%

Акція закінчиться через

Комплексні рішення для зростання вашого бізнесу
Вивчення конкурентів
Вивчення сильних сторін вашого бізнесу
Розробка PPC стратегії
image_layers-2-6
image_layers-2-9
лого3
лого4
image_layers-2-3
image_layers-2-4
image_layers-2-5
Розробка SEO стратегії
Мобільна верстка
Комплексна робота над проектом
Ціни
Використовуємо сучасні технології для економії ваших коштів

Це дозволяє економити час і гроші на розробку рішень для виконання стандартних завдань.

image_layers-1-1
image_layers-1-2
image_layers-1-3
Декор
image_layers-1-6
image_layers-1-5
Наші контакти
Ми завжди на зв'язку
Адреса:

Ukraine, Kyiv, Dubrovytska st. 28, of. 312

Телефон:
Portfolio
Наші останні роботи
social_buttons_en
Відгуки

Розробка сайтів на професійному рівні від Storm Media

У століття технологій, коли розвиток Інтернету набирає нових обертів, шукати необхідні товари і послуги тепер набагато простіше. Завдяки цьому для кожного створена можливість зробити так, щоб саме ваша компанія могла зайняти лідируючі позиції серед конкурентів і стабільно генерувати нові ліди кожен день. Саме цих цілей допомагає досягти наше агентство – Storm Media, яке знаходиться в Києві і ось уже понад 5 років допомагає втілювати свої ідеї. Наше агентство надає великий пакет послуг по веб-розробці в Україні:

 • Розробка сайтів від простих до найскладнішого ступеня технологічності.
 • Розкрутка і SEO-просування.
 • PPC Реклама.
 • Редизайн.
 • SMM.
 • Наповнення сайтів контентом (копірайтинг).
 • Підтримка і постійний супровід.

На цьому список наших послуг не закінчується, він також включає ряд інших робіт, які допомагають створювати сайти під ключ з нуля, запускати їх і просувати на вершину ТОПу в запитах пошукових систем, з метою розвитку вашої компанії і збільшення прибутку.

Наша ключова мета полягає в тому, щоб вибудувати концепцію, яка зачіпає переваги компанії, спритно реагувати на мінливість ринку, ніші і трендів, вчасно вносити корективи в стратегію. Це все заради того, щоб сайт продовжував з упевненістю утримувати свої позиції і був в ТОП-10 в пошукових запитах, відрізнявся простотою в користуванні, відповідав сучасним тенденціям веб-розробки.

Кожен сайт, який зроблений на замовлення і виконаний нашою студією, є набором сучасних технологій і систем автоматизації. Розроблені нами сайти відрізняються досить високою швидкістю завантаження і простим принципом управління, адміністрування. Наша студія використовує комплексний підхід до розробки сайту. Надаємо повний цикл розробки: починаючи з формування ідеї, закінчуючи версткою і наповненням. У розробці беруть участь маркетологи, команда професійних дизайнерів, розробники, верстальники та копірайтери. Як результат, наші клієнти отримують повноцінний інструмент, який дозволяє успішно розвивати і примножувати реальний бізнес.

Варіанти сайтів, що розробляються наступні:

 • Сайти-візитки.
 • Інтернет-магазини.
 • Landing Page.
 • Індивідуальні сайти.
 • Сайти для бізнесу.
 • Промо.
 • Сайти-каталоги.
 • Багатосторінкові сайти.

Ми дотримуємося тієї ідеї, що сайт неодмінно повинен вийти зручним, простим у використанні і при цьому ефективним. Щоб домогтися цього, ми:

 1. Створюємо докладний ТЗ, в ньому вказуємо технічні аспекти, важливі для веб-сайту. Прямуємо йому на кожному кроці створення сайту.
 2. Підключаємо досить зручну в користуванні і зрозумілу на інтуїтивному рівні CMS: WordPress, OpenCart.
 3. При створенні застосовуємо сучасні ноухау технології та веб-інструменти.
  Враховуємо цільову потенційну аудиторію, орієнтуємося на неї, враховуючи всі вимоги замовників.

Правильна і при цьому ефективна структура сайту – це не тільки гарний дизайн. Перш за все він є для просування бізнесу, комерційну та технологічну цінність для будь-якої компанії і його ключова мета в тому, щоб перебільшувати прибуток. Цей проект повинен одночасно об’єднувати в собі приємний візуальний концепт з повним набором функцій, щоб було зручно користуватися ними, а також хороший юзабіліті.

Шукаєте, де замовити розробку продає веб-сайту? Ви можете довірити цю роботу нашої веб-студії в Києві. Наша команда тільки за те, щоб ваш бізнес став успішним, тому наша команда завжди прагне до високих результатів, ми готові розробити для вас безпрограшний проект. Storm Media – це ваш надійний партнер. Ми опираємося на власному досвіді і готові підібрати оптимальне по співвідношенню ціни і якості пропозиції для кожного бізнесу.

Створення сайтів

Навігація по статті:

Створення сайтів в Storm Media в Києві

Що необхідно розуміти перед створенням сайту?

Хто буде займатися розробкою сайту?

Етапи розробки сайту

Сайти, які ми розробляємо

Навіщо потрібні цільові сторінки?

Вибір типу сайту для вашого бізнесу

Терміни виконання робіт по розробці

Вартість розробки сайту

Вибираємо CMS для сайту

З чого почати створення сайту?

Створення сайту під ключ: що це?

Як створити свій веб-сайт і залишитися задоволеним?

Про веб-студії Storm Media

Створення та просування сайтів в Києві

Як замовити розробку сайту в Storm Media?

Створення сайтів в Storm Media в Києві


Вибираючи на користь digital-студії Storm Media, яка знаходиться в Києві, ви гарантовано отримаєте вибрані послуги на вищому рівні якості, оперативно і з дотриманням обіцяних термінів. Ми створюємо ефективні рішення на замовлення і пропонуємо замовити послугу по веб-розробці повного циклу: починаючи з вибору і створення основної концепції, підбору інтерактивного і адаптивного інтерфейсу, вибору і тестування UI / UX дизайну, закінчуючи підтримкою і повним супроводом.

Звертаючись в нашу компанію, ви отримуєте професійні послуги зі створення сайтів. Наша команда представить безпрограшне рішення для будь-якого бізнесу. Ми готові надати вам те, що зробить ваше життя простіше і ефективніше, завдяки нашим швидким і простим методам роботи. Наші послуги дуже допомагають вам і вашому бізнесу. Ми використовуємо новітні технології для всіх маркетингових рішень.

Ми допомагаємо людям, які зацікавлені в розвитку бізнесу і хочуть рости з кожним рівнем, займаючись соціальною рекламою. Надаємо високопрофесійні і спеціалізовані послуги зі створення сайтів і цифрового маркетингу, а також всі рішення для онлайн-технологій, які зроблять ваш бізнес більш ефективним, унікальним і найкращим.

Пропонуємо повний комплекс послуг, які дозволять збільшити відвідуваність веб-сайтів, видимість бізнесу, досягнення більш високого рейтингу в пошукових системах, оптимізацію і послугу підвищення якості. Ми прагнемо поліпшити інтегровані послуги для SEO-рішень та маркетингу, щоб задовольнити потреби сучасної цільової аудиторії і вивести ваш зростання на новий рівень. Розвивайтеся з однією з найдосвідченіших і надійних digital-компаній. Звертайтеся в нашу студію за отриманням послуг з професійної розробки сайтів в Києві і Україні.

Наш успіх підтверджує те, що компанія Storm Media займає провідні позиції серед веб-розробників України. Ми отримали цей статус внаслідок того, що у нас:

 1. Гнучкий підхід. Ми ретельно приймаємо важливі рішення, якісно реалізуємо ідеї клієнтів і гарантуємо відмінний сервіс. Це дозволило отримати виключно позитивні відгуки від задоволених клієнтів.
 2. Повний комплекс послуг. Ми надаємо послуги з веб-розробки будь-якого ступеня складності, створюємо проекти вищого класу, починаючи з простих сайтів-візиток, закінчуючи представницькими корпоративними сайтами для бізнесу з великим функціоналом.
 3. Робимо веб-сайти з 0 і пропонуємо готові рішення. Наша команда приділяє достатньо уваги просуванню і розкрутці створених проектів, гарантуючи клієнтам збільшення ЦА.
 4. Застосовуємо виключно сучасний підхід, використовуючи нові технології і веб-інструменти.
 5. Приємне співвідношення ціни і якості. Надаємо свої послуги за адекватною ціною і пропонуємо розробку сайтів за стислі терміни.

Створення сайтів2 Наша команда постійно вдосконалюється і намагається не задовольнятися досягнутим результатом. Намагаємося інтегрувати нові рішення, засновані на сучасних тенденціях, а також на ретельному аналізі і моніторингу поведінки ЦА. Наша команда контролює всі етапи, надаємо необхідну технічну і інформаційну комплексну підтримку для спрощення управління проектом. Це дозволяє нашим замовникам ефективно займатися власним бізнесом в комплексі з маркетингової складової і примножувати дохід від сайту.

Перш ніж почати роботу, ми робимо висновок офіційну угоду або договір з кожним новим замовником. У нього включені такі дані, як: фінальна вартість і поетапність створення сайту, а також супутні пункти про відповідальність і обов’язки кожної зі сторін. Підпис на договорі ставиться обома сторонами і підписаний договір є офіційним. Щоб уникнути конфлікту, ми дотримуємося всіх вимог, які вказані в технічному завданні і в договорі.

Для нас важлива наша репутація і ми націлені на те, щоб не втратити її, а зміцнити. Тому ми залишаємося на стороні клієнта. До виключень належать ситуації, коли необхідні рекомендації, які стосуються функцій, дизайну і юзабіліті, здатні допомогти збільшити ефективність сайту. З цієї причини ми зарекомендували себе, як команду справжніх фахівців, які допоможуть ефективно розвивати ваш онлайн-бізнес, збільшуючи оборот прибутку вашого бізнесу в кілька разів.

Під час виконання своєї роботи ми не фокусуємося тільки на засадах, як, наприклад, контент-маркетинг або оптимізація веб-сайтів. Ми дивимося далі – ставимо мети, яких хоче досягти клієнт. Ми вивчаємо основи кожного унікального бізнесу і намагаємося знайти кращу тактику, щоб розширити можливості конкретного проекту, який ми виконуємо.

Якщо ви хочете створити ефективний і оптимізований сайт для конкуренції на ринку, ви завжди повинні враховувати деякі основні відправні точки:

 • Скільки часу кожен відвідувач проводить на ваших сторінках.
 • Швидкість завантаження вашого сайту.
 • Показник відмов.
 • Непрацюючі внутрішні посилання і правильні метадані.

Ми приділяємо багато уваги цим деталям і, на щастя, можемо уникнути стандартних помилок, які люди зазвичай допускають, намагаючись провести успішне створення сайту. Якщо ви хочете поліпшити свої продажі, то наша веб-студія – правильний варіант для ваших потреб. І попри те, що процес просування сайтів в досить непростий, це можливо у перевірених фахівців в особі нашої команди.

Наша команда експертів може глибоко проаналізувати ваш бізнес і запропонувати створити той веб-сайт, який буде досить ефективний в стратегії досягнення успіху в пошукових запитах.

Що необхідно розуміти замовнику перед тим, як зайнятися створенням сайту?


Создание сайтов3 Вся наша робота з клієнтами починається з того, що ми знайомимося, на цьому першому і самому важливому етапі ми задаємо ряд стандартних запитань, на які вкрай важливо отримати розгорнуті і деталізовані відповіді. Перш ніж приступити до розробки свого сайту, наш проджект менеджер надає для заповнення бриф. Бриф являє собою своєрідний опрос, який дасть нам можливість розібратися нам у специфіці бізнесу клієнта, виділити основні переваги компанії. Нам необхідно правильно поставити і зрозуміти завдання, ключові цілі майбутнього сайту. Це дозволить зрозуміти, який результат чекає замовник по завершенню робіт. Широта наданих даних дозволяє створити той проект, який буде задовольняти вашим вимогам та очікуванням.
Для тих, хто вперше замовляє послуги з веб-розробки, ми радимо заздалегідь визначити ключові фактори, які повинні бути присутніми на сайті.

До таких факторів належать такі:

 1. Цільова аудиторія.
 2. UTP.
 3. Переваги та акценти.

Перед запуском веб-сайту потрібно багато про що подумати і спланувати. Від кольорової палітри до ключових слів важливо розуміти свою аудиторію і мета вашого сайту, перш ніж поринути в наповнення його зовнішніх стилів. Спробуємо розібратися, що вам потрібно знати, щоб створити найбільш успішний веб-сайт під ваш бізнес. Ключовим показником в створенні сайту є цільова аудиторія, ключові потенційні клієнти для вашої компанії. Отже, чому важлива цільова аудиторія? Проста відповідь на це питання полягає в тому, що канали, мова і дані, які ви використовуєте для зв’язку зі своєю аудиторією, можуть бути не такими ефективними для однієї демографічної групи, як для іншої. Визначення вашої цільової аудиторії допоможе вам створити тон голосу, який дійсно звертається до вашого клієнта.

По суті, аналіз цільової аудиторії дає вам напрямок для маркетингу, щоб ви могли побудувати більш міцні відносини з клієнтами. Адже саме клієнти приносять вам прибуток, а значить сайт повинен бути розроблений таким чином, щоб був максимально зручним для них. Інтерфейс і юзабіліті сайту – то, на що звертають увагу клієнти, тому важливо, щоб сайт міг подобатися не тільки вам, як замовнику. Якщо він буде відштовхувати, а не залучати відвідувачів, то навіть при незначній помилку ви зможете позбутися клієнтів.
Принцип визначення цільової аудиторії досить простий і цьому сприяє ряд процесів, які входять в маркетингові дослідження. Визначення цільової аудиторії відбувається за низкою параметрів: стать, демографічні дані, вік, статус, бажання і потреби. Також до уваги беруться будь-які ризики, щоб скоротити їх до мінімуму і представити ваш бізнес в кращому світлі.

УТП – що це таке? Це унікальна торгова пропозиція, яке бачать гості сайту при відвідуванні. Незалежно від того, який саме у вас веб-сайт, УТП обов’язково повинно бути. Цей напрямок, в якому потрібно рухатися замовнику. Таким чином потрібно придумати цікаву та вигідну пропозицію, яке може мотивувати відвідувача виконати наступні дії. Формуючи УТП, потрібно налаштувати орієнтацію виключно на вашу ЦА. Потрібно розуміти, бажання потенційних клієнтів, які вигоди вони отримають від співпраці саме з вашим бізнесом. У УТП слід вкласти основні плюси вашої пропозиції. Це не обов’язково повинна бути вартість, важливі також терміни надання послуги, можливі бонуси, кешбек, а також інші вигідні особливості, які доступні клієнту.

Також важливо розуміти функції, які буде виконувати ваш сайт. Ми допоможемо вам правильно визначити ключові переваги, і підкреслити акценти. У цьому неодмінно допоможе наша команда, яка не перший рік працює в нашій digital-студії в Києві. Але вам, як клієнтові, слід заздалегідь подумати про це. Вирішіть, на яких саме послуги потрібно акцентувати свою увагу, щоб розуміти, що краще за все буде для вашого бізнесу. Це дозволить зменшити час на вивчення вашої сфери діяльності і спростить для нас завдання.

Хто повинен займатися розробкою вашого сайту


Створення сайтів4 На думку наших фахівців є всього два варіанти, коли справа доходить до створення веб-сайту. Перший варіант – спробувати докласти зусиль і побудувати його самостійно. Другий варіант – звернутися до допомоги експертів. Хоча створення власного веб-сайту за допомогою безлічі конструкторів веб-сайтів здається економією коштів, кожен, хто це зробив, зрозумів на власному досвіді, що це не так просто, як здається. Структура веб-сайтів непроста, і облік всіх різних веб-браузерів і потенційних пристроїв означає, що вони теж можуть призвести до помилки.

Наша пропозиція: якщо ви хочете отримувати дохід, створення власного веб-сайту – не найкраща ідея. Зосередьтеся на своїх ідеях і знайдіть колегу, хто зможе допомогти вами і втілить ваші мрії в реальність.

Але якщо ви все-таки ви шукаєте експерта в цій справі, хто буде займатися вашим сайтам, то основним фактором вважається компетентність і навички розробника. Це впливає буквально на все: терміни розробки, що застосовуються технології, швидкість завантаження, підбір цільової аудиторії, якість надання товарів і послуг, практичність і можливості.

Слід звернути увагу на наступні чинники, перш ніж зробити висновки і вибрати конкретну студію розробки, яка буде створювати ваш сайт:

 1. Наявність портфоліо фірми. У обраної фірми повинно бути не менше 15 успішно виконаних проектів, щоб зрозуміти, на що здатний розробник.
 2. Відгуки про фірми. Не завадить пошукати відгуки про фірми в Інтернеті.
 3. Досвід фірми. Не варто покладати великих надій на фірму, яка ще новачок в цій справі, особливо якщо планується веб-розробка сайту для бізнесу. Звертайтеся в агентства, які в сфері ІТ не менше 5 років.
 4. Розуміння завдання і побажань. Важливим є те, як швидко Project-manager здатний вдатися в суть проекту і бути на одній хвилі з замовником. Це визначає професіоналізм фахівців, з якими доведеться працювати (чи ні).
 5. Уміння спілкуватися з замовником. Працюйте з тією фірмою, де до клієнтів і їх побажанням приділяють увагу.
 6. Реєстрація веб-студії. Обов’язково уточніть, чи зареєстрована студія офіційно.

Етапи розробки веб-сайтів


Розробка веб-сайтів – трудомістка процедура, де бере участь ціла команда фахівців: починаючи з розробників, дизайнерів, закінчуючи копирайтерами і тестувальниками. Будь-який крок на шляху до створення повноцінного сайту супроводжується професіоналами, які ретельно опрацьовують кожну деталь. На них покладається велика відповідальність, тому вони повинні стежити за своїми діями. Навіть при невеликій помилку варто очікувати серйозних наслідків.
Створення складається не тільки з написання програмного коду і створення дизайну. Крім того, цей процес включає аналітичний аналіз, розробка концепції, стратегії. Це все в комплексі робить з сайту корисний інструмент для продажів і залучення ЦА.

Веб-розробка в Storm Media складається з наступних етапів:

 1. Знайомство.
 2. Дослідження.
 3. Дилінг.
 4. Прототипування.
 5. Дизайн сайту.
 6. Верстка.
 7. Програмування.
 8. Перенесення на хостинг.

Детальніше про нас

Ми намагаємося знайомитися з кожним клієнтом, обов’язковим до виконання є заповнення брифу. В даному випадку ми намагаємося якомога більше дізнатися про бізнес, його завдання та цілі. Якщо є необхідність, то ми проводимо презентацію своєї студії, даємо відповіді на всі питання, що цікавлять: про вартість нашого сервісу, період створення сайту. Організовує саму зустріч project-керівник. Можливе призначення додаткової зустрічі в кабінеті замовника або в комфортному місці. Ми надаємо можливість влаштовувати віддалені зустрічі онлайн, за умови, замовник в іншому місці знаходження.

Дослідження ринку конкурентів і складання ТЗ

Особливість цього етапу полягає у вивченні ніші на ринку і діяльності замовника, щоб провести аналіз ЦА, зібрати всі необхідні дані про конкурентів, цінову політику, попиті на товари та послуги. Аналіз ЦА – це важливий етап в веб-розробці. Отримавши корисні дані, це дозволить розробити стратегію і концепцію проекту. Це дозволить розуміти, на чому можна акцентувати увагу, які бонуси можна привнести в проект, а чого краще остерігатися. Визначивши всі нюанси, після детального обговорення з замовником, наша команда переходить до розробки ТЗ.

Технічне завдання (далі ТЗ) – документ, є необхідною базою для кожного співробітника нашої фірми. Цей документ не дається на підпис клієнту до тих пір, поки всі пункти не будуть відповідати вимогам. У ТЗ уточнюється:

 • Прохання клієнта, які стосуються візуального концепту. Ретельно підбираються тонна, шрифт, використовується індивідуальний стиль і так далі.
 • SEO-фахівці складають семантичне ядро, основою якого буде формуватися інформаційна складова.
 • Функціонал. Цей пункт несе в собі всю функціональну складову сайту, включаючи простий набір або індивідуальні функції, які потрібно буде розробити нашому веб-розробнику. Останній пункт включає докладний опис головного завдання проекту.
 • Технології. Особливу увагу при створенні приділяється застосовуваним способам, а більш того технічним вимогам.

Особливу увагу потрібно приділяти розробки технічного завдання при створенні сайту під ключ. Такий важливий момент, що впливає на результат виконаної роботи. Наша команда настійно рекомендує замовнику ретельно вивчити ТЗ і тільки надалі ставити підпис. Коли ТЗ буде затверджено, замовнику надається договір по розробці сайту на його послуги.

Дилінг

Саме на цьому етапі полягає угода. Якщо ТЗ влаштовує замовника, то ми підписуємо договір про надання послуг.

Прототипування

Розробка прототипу сайту – це той вид робіт, якому приділяється найбільше уваги. На цьому етапі можна виключити можливі помилки і непорозуміння між обома сторонами. За допомогою прототипу можна візуалізувати майбутній сайт, щоб зрозуміти, де саме будуть перебувати блоки. Також це дозволяє зробити правки і корективи до того, як ми приступимо безпосередньо до розробки зовнішнього вигляду. Зразок сайту дозволяє зменшити терміни створення, тому наша команда завжди приділяє цьому процесу особливу увагу.

Зовнішній вигляд самого сайту

Кожен етап розробки грає вагому роль, але створення дизайну – відповідальна частина. Оскільки саме дизайн – це перше, що бачить відвідувач, як тільки потрапляє на головну сторінку. Розробка дизайну ґрунтується на технічному завданні, що є прототипом, який був розроблений і погоджений. Дизайнер підбирає відтінки, описує кнопки, банери, таким чином робить сторінки цікавими. Також при розробці візуального концепту, щоб дизайн залишив хороше враження професіонал враховує сприйняття інформації людьми. Зовнішній вигляд сайту можна коригувати до остаточного узгодження.

Верстка

Використовуючи HTML5 верстальник перетворює зовнішній вигляд в робочий сайт. Помічається динаміка, джерело виявляється крос-браузерні. Коли сайт протестований, перевірка на швидкість завантаження і чуйність закінчена, то його підключають до системи управління. На цьому кроці з’являються сторінки, підпункти і гіперпосилання. Ресурс має робочу структуру, вона зможе відображатись клієнтам. Кінцевим кроком у верстці є розробка дизайну, щоб сторінки коректно відображались на будь-яких смартфонах, був доступний охоплення ЦА смартфонів.

Програмування

Підключення програміста відбувається в тому випадку, якщо суд для розробки важких цілей, які не включені в стандартний пакет. До таких категорій відносять: особистий кабінет, рахункова машинка, проведення банківських операцій.

Здача проекту + переміщення в хостинг

Завершальним кроком розробці сайту є його перенесення в певний хостинг. Домен привласнюють на цьому періоді, а іноді на попередніх етапах. Кінцева робота повинна бути протестована під особливим навантаженням, яка спеціально створена фахівцем. При виявленні помилок сайт допрацьовується. По закінченню цих завдань проект вважається закінченим і віддається клієнту. Нашому клієнту відразу надаються права доступу до входу в систему управління. У наші обов’язки входить консультація з приводу роботи пов’язаної з системою управління.

Сайти, які ми розробляємо


Понад п’ять років наша студія в місті Київ надає можливість створювати, розкручувати, просувати сайти. У нас можна замовити такі види веб-сайтів:

Будь-який з цих сайтів має одну спільну мету – продавати свої можливості, продукти і інформацію. Але у всіх є своя родзинка.
Landing Page (іншими словами Лендінг-пейж). Являє собою сайт маркетингу або проведення рекламні обов’язки. Портал, де клієнт «приземляється» після того, як він натискає на посилання в електронному листі або розкручування з Google, Bing, YouTube, Facebook, Instagram, Twitter або подібних ресурсів. Далі ми розкриємо вам суть і вагомість цільової сторінки.

Навіщо служать цільові сторінки?


Створення сайтів5 Одна з головних цілей вашого веб-сайту полягає в тому, щоб клієнт зробив негайну покупку, але по правді кажучи 96% людей, вперше відвідали ваш сайт не готові зробити покупку. Це основна причина, по якій ви потребуєте цільових сторінках.
Відповідний варіант – залучити ліда, знаходячи контактні дані клієнта і додаючи їх в свою воронку продажів. Тепер у вас є можливість відправляти їм електронні листи і підтримувати їх у своїй воронці продажів, продовжуючи пропонувати товари через всілякі канали зв’язку для спонукання до дії.

Корпоративні сайти

Це сайт, який використовується в якості основного джерела презентації бренду на просторах Інтернету і який часто використовується в якості цільової сторінки для маркетингового контенту. Корпоративний веб-сайт не тільки для ознайомлення, але і являє собою можливість для бізнесу. В ідеалі він також повинен бути оптимізований як засіб встановлення контакту з клієнтом.

Вибір типу сайту для вашого бізнесу


Після того як ви дізнаєтеся, навіщо вам потрібен веб-сайт, наступне питання буде про те, як зробити ідеальний веб-сайт? По-перше, вам потрібно зрозуміти і вирішити, який вид сайту створити для свого бізнесу. На вибір сайту впливає діяльність, специфіка, мета і завдання. Ці питання ми обговорюємо в індивідуальному порядку з клієнта.

LandingPage:

 • Підвищити і зміцнити імідж компанії.
 • Спростити діалог з клієнтами.
 • Інформація про фірму.
 • Продавати продукти і послуги.

Корпоративний сайт:

 • Підвищити і зміцнити імідж фірми.
 • Спростити контакт з клієнтами.
 • Повна інформація фірми.
 • Продавати продукти.

Магазин в Інтернеті:

 • Продавати продукти у великому масштабі.
 • Збільшити прибуток.

Сайт-візитка:

 • Вдалого починання фірми.
 • Продажі інформації про продукти.

Сайт каталог:

 • Великих фірм, які реалізують продукти.
 • Миттєвого пошуку продуктів і детального знайомства з ними.

У кожному разі тип сайту підбирається в індивідуальному порядку. Для цього слід вивчити бізнес-клієнта, зрозуміти його бажання і цілі. Це все особисто обговорюється з замовником.

Терміни виконання робіт по розробці


Тимчасові витрати на створення сайту:

 1. Тематика сайту. Для вузькоспеціалізованої тематики потрібно більш тривалий і поглиблене вивчення маркетологами.
 2. Масштаб веб-сайту. Більше масштаб – довше часу буде займати створення навігації, меню, сторінок та інше.
 3. Труднощі розробки. Складність інтерфейсу, функціоналу, а також можливостей впливають на час створення. Складання технічного завдання. ТЗ містити багато важливих нюансів, які пов’язані з описом кожного кроку розробки.
 4. Тест. На цей крок потрібно близько 25% всього часу для розробки самого сайту. Варто повністю пропрацювати сайт, створити різні навантаження, щоб оцінити його поведінку. При виявленні недоліків проект повернеться доопрацювання, пізніше знову буде проходити тестування.
 5. Додаткові роботи. Необхідно домовлятися про додаткові завдання, обговорюючи розробку сайту. До цього відносять наповнення сторінок контентом, написання статей та інше.
 6. Якість зворотного зв’язку з другою стороною. Бувають випадки, коли терміни можуть зриватися, причиною є неякісний і невчасний зворотний контакт.

Оголошуючи час розробки, наша компанія називає приблизний час реалізації проекту.

Реальна ціна розробки сайту


Вказуючи вартість розробки сайту в нашій студії міста Київ, команда називає мінімальну ціну на оплату наших послуг. Це та межа, який оцінює послуги, а також досвід виконавців. Фіксована вартість буде озвучена тільки після того, як наші експерти ретельно поринуть в справу і зрозуміють завдання, які їм належить вирішити. Досить часто остаточна сума може не бути схожою з початковою. На ціну може впливати деякі причини:

 • Тип сайту.
 • Проблем із ТЗ.
 • Вимоги.
 • Залучення інших професіоналів.
 • Наповнення сайту.

Кожна деталь оцінюється, обговорюється з клієнтом на початковому етапі. Далі, ціна сайту вноситься в договір, вона встановлюється неостаточної. Привілей допускається в разі провалу замовника, що не врахував потреба в розробці додаткового функціонала і вказав на це вже ПІСЛЯ ПІДПИСАННЯ ДОКУМЕНТА.

Обираємо CMS


На початкових етапах, ми обговорюємо питання, яке стосується вибору CMS. Варто відзначити, що досить ретельна завдання, оскільки варто зупинити вибір на особливому моменті, який здатний повністю задовольнити адміна і буде відрізнятися комфортом використання та надасть необхідний список інструментів.

Щоб зрозуміти яку систему вибрати для майбутнього сайту, наша команда консультує замовника про платних і безкоштовних системах. Сьогодні існує близько 6 найвідоміших безкоштовних CMS, а також кілька десятків платних. Їх перелік поступово зростає. Між ними немає різниці: хіба що у платного більш розширений функціонал. Часом це виявляється важливим параметром при розробці якісного сайту. Безкоштовні CMS цілком здатні бути конкурентами з платними, завдяки їм можна досягти безліч поставлених завдань.

Ми в основному використовуємо безкоштовні системи управління, з доступних вибираємо більш вигідну систему, яка здатна сподобається запитам замовника. Так ми економимо ваш бюджет і створюємо для вас ефективний проект, у якого максимально комфортна система для управління. Наша команда віддає перевагу таким: WordPress і OpenCart.

WordPress

WordPress – система управління інформацією з відкритим вихідним доступом, передбачає, кожен користувач має право використовувати або змінювати програмне забезпечення WordPress безкоштовно. Управління контентом – по суті, інструмент, що дозволяє з легкістю управляти ключовими аспектами сайту, а саме – контентом, без потреби мати навички програмування.
Система WordPress дає можливість створити свій веб-сайт доступний кожному, а саме для тих людей, хто навіть не розбирається в розробки і відтворенні сайтів. Цікавий факт про системі WordPress: кожен третій веб-сайт, який ви використовуєте протягом вашого робочого дня задіяний на WordPress.

Opencart

OpenCart – безкоштовна платформа електронної комерції, орієнтована на створення інтернет-магазинів.

На торговому майданчику представлено близько 13000 модулів, які допоможуть почати, розвинути і розширити бізнес. Ви можете знайти гарні теми практично для будь-якого сектора, інтеграції послуг, постачальників платежів, способів доставки, соціальних мереж, маркетингу, бухгалтерського обліку, звітності, продажів, а також мовні пакети.

Вибираючи CMS, потрібно враховувати вид сайту, підготовку клієнта і його побажання. Крім того, варто враховувати можливості движка. Наша команда готова підібрати для вас найбільш підходящий спосіб і навчимо, як правильно користуватися тією, іншою системою управління.

Старт


Ваша справа знаходиться на старті і у вас не було веб-ресурсу? Не поспішайте зв’язуватися зі студією, яка займається розробкою сайтів. Спершу потрібно дізнатися, як почати створення сайту. Варто продумати деталі, щоб звернутися до виконавця з підготовленою інформацією. Таким чином ви спростите завдання експертам і зможете з легкістю самостійно розібратися з принципами створення власного сайту, свідомо відповівши на важливі питання, на які вам належить відповідати з РМ.

Зважте всі плюси і мінуси володінням сайту, він дійсно потрібен вам? Відповідь «позитивний», то поставте мету і завдання. Уточніть, які саме функції виконуватиме ваш проект. Рекламувати, продавати або поширювати інформацію? Адекватно зважте можливості проекту, свої сили. Розробити сайту – недешеве задоволення, яке далеко не кожен зможе виділити кошти. На початковому етапі фірма буде працювати в мінус, щоб покрити витрати на послуги розробників. Якщо ви вирішили робити сайт, обміркуйте свою сферу. Обміркуйте, чи здатні ви бути справжнім професіоналом у своїй справі, чи зуміє фірма перевершити конкурентів і в яких моментах.

Обов’язково ознайомтеся з конкурентами, знайдіть посилання найбільш привабливих проектів, які зачепили вас. Пізніше ви можете показати ці проекти розробнику, щоб він проаналізував, що конкретно від нього вимагають. Подумайте про те, яке доменне ім’я ви хочете підібрати своєму сайту. Це непросте завдання, над вирішенням якої доведеться «попітніти», щоб підібрати ім’я. Потрібно підібрати ефективне ім’я, яке буде вільно. Визначтеся з постачальниками. Запуску сайту не має сенсу, якщо ви не можете повноцінно обслуговувати власних клієнтів.

Вибір виконавця. Не варто поспішати. Після того, як ви визначитеся зі студією, надайте інформацію, яку ви зібрали раніше. Не забувайте на постійній основі підтримувати зворотний контакт з розробником, це дозволить зменшити час розробки сайту і побачити підсумок, який хочете бачити.

Як зрозуміти: сайту під ключ?


Ви хочете замовити розробку ефективного сайту, який буде використовуватися в якості головного інструмента для продажів, найкраще для цих цілей звернутися в нашу компанію. Звертайтеся в той агентство, яке займається розробкою сайту під ключ.

Які можливості пропонують сайти під ключ? Попит на подібні сайти неухильно зростає, і, можливо, ви ставите питанням, що ж таке веб-сайт під ключ і чим він вигідний. Бізнес “під ключ” означав бізнес, який можна почати прямо зараз, просто повернувши «ключ». Веб-сайти під ключ слідують тим же принципам, але ключ в їх розумінні – це те, як і чому вони працюють.
Веб-сайт під ключ – це абсолютно робочий сайт, який готовий до запуску, включаючи такі важливі елементи, як: доменні імена, хостинг веб-сайтів та інше. Веб-сайти під ключ стоять трохи дешевше, ніж сайти з більш складною структурою.

Веб-сайти під ключ стають більш затребуваними, оскільки Інтернет стає все більш комерційним. Це досить ефективний спосіб почати домашній бізнес. Легкість використання – одне з ключових переваг. Для внесення змін та оновлення сайту потрібні мінімальні навички веб-редагування.

Над розробкою такого сайту з азів займається тільки одна команда фахівців. Розробники детально заглиблюються в ваша справа, вивчають всі аспекти, стануть ключиком ЦА. Час розробки набагато менше, що зводить небезпеку, до мінімуму. Виходячи з нашого аналізу для клієнта створення сайту під ключ – користь і прибути. Ви не належить відбирати декількох експертів, які виконують певну групу завдань. Веб-студії, надають цю послугу, пропонують широкий спектр дій, що включає наповнення, просування і підтримка сайту.

Як розробити сайт і бути задоволеним?


Ви зможете детально розбиратися в тому, як створити сайт, читати про всі аспекти і замовити веб-розробку сайту у фахівців, але в результаті побачите зовсім не те чого очікували. І все через те, що спочатку ви можливо здійснили ряд помилок. Для того щоб скоротити ризики і створити сайт, який повністю відповідає вашим запитам за всіма мірками, для цього потрібно дотримуватися кількох важливих правил.

 • Сайт призначений більшою мірою для вашої ЦА. Звертаючись до фахівців, вам буде запропоновано зовнішній вигляд або функціонал сайту. У тому випадку якщо вони вас не будуть влаштовувати, а фахівець буде наполягати на тому, що це вигідніше для ваших клієнтів, погоджуйтеся з ним. Не забувайте, що професіонали краще розбираються в цьому питанні і розуміють, що саме клієнти повинні бути на першому місці, оскільки вони приносять прибуток.
 • Своєчасний фідбек – це запорука на успіх. Не чекайте, що розробники читає ваші думки і з півслова зрозуміє, що ви від них хочете. Вам потрібно детально описати чим займається ваша компанія, яка специфіка вашого бізнесу, виділити переваги та інше. Вам варто надати всю корисну інформацію, яка спростить завдання команді розробників і водночас ви отримаєте очікуваний результат. Чи не перекладайте всю роботу на плечі експертів, якщо у вас на руках немає точної інформації.
 • Варто брати участь в оформленні ТЗ. Одним з найважливіших процесів при розробці сайту є складання ТЗ. У документі вказано весь перелік необхідних завдань.
 • Не економте. Якщо хочете якісний сайт, не економте на команді розробників. Краще розробити сайт недешево і заплатити тільки один раз, ніж витратити менше і потім переплачувати за виправлення і усунення помилок. Варто замовляти розробку у перевірених фахівців.

Storm Media


Команда професійних програмістів створить для вас оптимальні цифрові рішення. У своїй роботі ми використовуємо маркетинговий підхід. Наша студія безперервно працює більше ніж 5 років і за цей час ми реалізували безліч проектів. Ми входимо в топ кращих студій України. Наша команда – це професіонали своєї справи, справжні ентузіасти, яких об’єднує любов і пристрасть до роботи. Ми завжди прагнемо до розвитку і зростання. За час нашої діяльності ми досягли великих висот, а це підтверджує високі показники ефективності сайтів, які створені нашої компанії.