...

Створення інтернет-магазину музичних інструментів

Music-house
Інтернет-магазин музичних інструментів
Завдання
Дизайн, верстка, наповнення контентом
Учасники проєкту
Дизайнер, контент-мейкер, копірайтер, верстальник
Категорія
Унікальний дизайн, верстка, сайт послуг, корпоративний сайт

Замовник поставив завдання створити інтернет-магазин музичних інструментів, взявши за зразок інший сайт. Він сподобався клієнту по дизайну. Основним завданням було поєднати вибрані категорії товарів і розмістити на його інтернет-магазин з дотриманням заданої стилістики.  Команда зібрала та опрацювала базу товарів, створили зручні для користувача фільтри, структурувала категорії. Сайт було успішно адаптовано під різні пристрої, покращено швидкість його роботи. Замовник був задоволений результатом виконаної роботи.

По завершенню проєкту ми отримали позитивні відгуки від Замовника та його партнерів.

Як замовити подібний інтернет-магазин?

Найважливіший елемент будь-якого інтернет-магазину — це товар. Саме тому необхідно продумати усі деталі наповнення та створити зручний спосіб додавання товарів на сайт. Досить ефективним є копіювання товарів із сайта-донора (інтернет-магазину вашого постачальника чи конкурента). Наші програмісти знайдуть оптимальний спосіб наповнення вашого інтернет-магазину швидко та з мінімальними затратами.

Для подальшого просування вашого сайту та створення сприятливих умов до лідогенерації наша команда пропонує наступні послуги:

SEO оптимізація

Пропишемо метатеги, правильно розставимо заголовки, зберемо семантику та кластеризуємо її. Розпишемо ефективну стратегію просування на час 5-6 місяців.

Запуск контекстної реклами

Задля швидкої монетизації вашого проєкту ми рекомендуємо налаштувати платну рекламу в Google. Це найефективніший спосіб зробити себе "видимими" для потенційних клієнтів. І вони зможуть звернутися до вас за послугою.

Технічний супровід

Ми створюємо сайти, орієнтовані на доповнення та розширення одночасно з розвитком вашого бізнесу. Наша команда оперативно вирішить питання оновлення матеріалів та удосконалення сайту.

Наші контакти

Завжди на зв'язку з вами

Адреса:

Ukraine, Kyiv, Dubrovytska st. 28, of. 312

Телефон: