...

Створення сайту рекрутингової агенції

Ray Borders — підбір та пошук співробітників для працевлаштування в ЄС
Сайт нестандартного дизайну з публікацією вакансій
Завдання
Дизайн, верстка, наповнення контентом
Учасники проєкту
Дизайнер, контент-мейкер, копірайтер, верстальник
Категорія
Унікальний дизайн, верстка, сайт послуг, корпоративний сайт

Замовник прийшов з побажанням створити корпоративний сайт з підбору персоналу для працевлаштування на круїзні лайнери. Було поставлене чітке завдання по дизайну. Реалізація його — успішна. Сайт для рекрутингової агенції створено на платформі word press. Ми подбали про адаптивну верстку під різні пристрої, створили зручну адмін-панель для постійного оновлення вакансій. Також додали інструменти для зручного пошуку вакансій та публікації відгуків на них.

В результаті ми отримали позитивні відгуки від замовника та його партнерів, а клієнт — ефективний діючий сайт.

Як замовити подібний сайт для рекрутингової компанії?

Для сайтів такого виду дуже важливий добре продуманий функціонал та дизайн. Він має бути максимально зручним для користувачів, містити всю необхідну інформацію, відповіді на популярні питання. Для більш детального обговорення радимо телефонувати по номеру в шапці профілю — наш проджект-менеджер відповість на усі питання та скоординує наші наступні дії.

Не менш важливим для безперебійної роботи сайту є наповнення контентом та його просування. Для цього ми пропонуємо такі послуги:

SEO оптимізація

Пропишемо метатеги, правильно розставимо заголовки, зберемо семантику, виділимо ядро та розпишемо стратегії просування на термін 5-6 місяців.

Запуск контекстної реклами

Для швидкої монетизації проєкту ми рекомендуємо налаштувати платну рекламу в Google — щоб користувачі дізналися про Вас. Саме так вони можуть стати першими замовниками ваших послуг.

Технічний супровід

Створені нами сайти орієнтовані на розширення та розвиток бізнесу замовника. Коменда оперативно виконає завдання з розширення функціоналу, наповнення контентом, удосконалення та доповнення.

Наші контакти

Завжди на зв'язку з вами

Адреса:

Ukraine, Kyiv, Dubrovytska st. 28, of. 312

Телефон: