...

Створення сайту для транспортної компанії

Novi Linii - пасажирські перевезення
Сайт нестандартного дизайну з описом транспортних напрямків
Завдання
Дизайн, верстка, наповнення контентом
Учасники проєкту
Дизайнер, контент-мейкер, копірайтер, верстальник
Категорія
Унікальний дизайн, верстка, сайт послуг, корпоративний сайт

Замовник прийшов до нас з ідеєю створити сайт з надання послуг перевезень по Україні. Основний акцент – морський напрямок. Наші контент-мейкери проаналізували сайти конкурентів та запропонували оригінальний варіант дизайну. Його мета – викликати у користувачів асоціації з морем та відпочинком. Основний акцент було зроблено на зручність використання сайту послуг транспортної компанії. Також нами була вдало запущена рекламна компанія.

По завершенню робіт ми отримали позитивні відгуки від Замовника, а клієнт залишився задоволеним.

Як замовити подібний сайт для транспортної компанії?

Перед початком робіт важливо добре продумати дизайн та функціонал сайту пасажирських чи вантажних перевезень.  В першу чергу він має бути зручним для користувача, простим, хоч і з великою кількістю функцій. Важлива його інформативність. Потенційні клієнти повинні бачити ваші переваги перед конкурентами. Важливе ненав’язливе та цікаве наповнення — фото, відео, історії та факти. Щоб визначити ці складові, телефонуйте по номеру в шапці профілю — наш проджект-менеджер допоможе.

Для забезпечення постійної ефективної роботи сайту ми пропонуємо наступні послуги:

SEO оптимізація

Грамотно пропишемо метатеги, розставимо заголовки, зберемо семантику, затребувану користувачами та пошуковою системою. Також розробимо ефективну стратегію просування на 5-6 місяців.

Запуск контекстної реклами

Задля монетизації проєкту ми рекомендуємо своїм клієнтам налаштувати платну рекламу в Google — це дасть змогу клієнтам бачити ваш сайт і в перспективі стати першими замовниками послуг.

Технічний супровід

Ми створюємо сайти, які орієнтовані на розширення бізнесу. Наша команда завжди готова допомогти — оновити матеріали, додати функціонал, доповнити усім необхідним.

Наші контакти

Завжди на зв'язку з вами

Адреса:

Ukraine, Kyiv, Dubrovytska st. 28, of. 312

Телефон: