...

Створення дизайну та верстка сайту рекрутингової агенції

Vadler
Унікальний дизайн сайту рекрутингової агенції
Завдання
Дизайн, верстка, наповнення контентом
Учасники проєкту
Дизайнер, контент-мейкер, копірайтер, верстальник
Категорія
Унікальний дизайн, верстка, сайт послуг, корпоративний сайт

Замовник доручив створити унікальний дизайн та розробити концепцію корпоративного стилю для нової компанії. Основна вимога — відповідність сайту рекрутингової агенції стандартам сучасного корпоративного сайту. Ми підібрали відповідну колірну гамму, унікальні шрифти, розробили концепцію загальної стилістики сайту, відмалювали під неї іконки. Було створено зручний внутрішній функціонал сайту, додано три мовні версії, розроблено унікальний дизайн та верстка сайту рекрутингових послуг. Усе відповідно концепції корпоративного стилю.

Ми отримали позитивні відгуки від Замовника, а клієнт — унікальний робочий сайт послуг.

Як замовити подібний сайт для послуг рекрутингової агенції?

Під час створення унікального дизайну не обійтися без детального технічного завдання. Також можна визначити сайти, на які варто орієнтуватися при розробці індивідуального дизайну. Не менш важливо підготувати сайт послуг до просування та лідогенерації.

Для цього можете скористатися наступними послугами нашої компанії:

SEO оптимізація

Пропишемо метатеги, правильно розставимо заголовки, зберемо семантику, виділимо ядро та розпишемо стратегії просування на термін 5-6 місяців.

Запуск контекстної реклами

Для швидкої монетизації проєкту ми рекомендуємо налаштувати платну рекламу в Google — щоб користувачі дізналися про Вас. Саме так вони можуть стати першими замовниками ваших послуг.

Технічний супровід

Створені нами сайти орієнтовані на розширення та розвиток бізнесу замовника. Коменда оперативно виконає завдання з розширення функціоналу, наповнення контентом, удосконалення та доповнення.

Наші контакти

Завжди на зв'язку з вами

Адреса:

Ukraine, Kyiv, Dubrovytska st. 28, of. 312

Телефон: