...

Створення інтернет магазину Рослина Карпат

Рослина Карпат
Інтернет магазин з унікальним дизайном
Завдання
Створення індивідуального дизайну, верстка сайту, обмін даними з 1С, тестування
Учасники проекту
Дизайнер, верстальник, програміст 1С, тестувальник, програміст opencart
Категорія
Monitoring, SEO

Основним завданням проекту було створити інтернет магазин, який буде зручним для кожного користувача, незалежно від ступеня володіння комп’ютером. А це означає – створити адаптивний унікальний дизайн, впровадити зручну внутрішню адміністративну панель і навчити Замовників нею користуватися.

Другий основним завданням було налаштувати интергации з 1С клієнта, підтягувати актуальні дані про наявність товарів, їх вартість, знижки та акції. Складність виникала в способі округлення цін після знижок, що було успішно вирішено командою наших програмістів. Також важливим було налаштувати для кожного користувача свою роль, підв’язати до неї команду і створити можливість нарахування бонусів і знижок кожній команді. Термін реалізації проекту – 3 місяці, на даний момент сайт успішно функціонує.

Як замовити схожий сайт?

Щоб створити інтернет магазин з метою оптимізації робочого процесу і часу роботи з проектом, в першу чергу потрібно продумати дизайн і способи виведення інформації. У цьому вам допоможе наш проект менеджер, всі питання з яким ви зможете задати за телефоном, вказаним в шапці сайту. Заздалегідь приготуйте відповіді на наступні питання: яка кількість товарів у вас в наявності? який спосіб додавання товарів вам підходить? чи потрібна зв’язок з 1С? Далі – ми проговоримо орієнтовну вартість роботи і терміни. Крім створення сайту і унікального дизайну ми зможемо розробити рекламну стратегію і прорахувати монетизацію вашого інтернет магазину:

SEO оптимізація

Пропишемо метатеги, розставимо правильно заголовки, збережемо семантичні ядра і розпишемо стратегію просування на найближчі 5-6 місяців.

Запуск контекстної реклами

Для швидкої окупності проекту рекомендуємо налаштувати платну рекламу в Google - це дасть можливість вашим клієнтам одними з перших оцінити новий сайт і звернутися до вас за послугою.

Технічний супровід

Ми створюємо сайти, які орієнтовані на розширення і доповнення в процесі роботи з ними. Ми готові оперативно включатися в цей процес, оновлювати матеріали і вдосконалити ваш сайт.

Наші контакти

Завжди на зв'язку з вами

Адреса:

Ukraine, Kyiv, Dubrovytska st. 28, of. 312

Телефон: