...

Створення інтернет-магазину золотих прикрас

Cristallini
Інтернет-магазин ювелірних виробів та прикрас Cristallini
Задачі
Розробка індивідуального дизайну, верстка сайту, створення зручного інтерфейсу, налаштування онлайн-оплати, тестування
Учасники проєкту
Дизайнер, програміст, контент-мейкер, верстальник, маркетолог
Категорія
Унікальний дизайн, верстка, інтернет-магазин з оплатою онлайн

Основним завданням було створити унікальний інтернет-магазин ювелірних виробів. Важлива вимога замовника – щоб сайт максимально відповідав духу бренду Moon Magic. Було необхідно зробити максимально зручний інтерфейс для користувача, адаптований під різні пристрої. Стояло завдання зробити можливим та простим постійне розширення асортименту новими колекціями. Крім того, необхідно було налаштувати онлайн-оплату. Команда ефективно впоралася з усіма цими завданнями.

Першочергово ми дослідили нішу. Необхідно було передати унікальність, доступність та соціальну свідомість компанії Moon Magic. Команда занурилась у філософію бренду і чітко визначила його переваги. Це допомогло вигідно виділити інтернет-магазин Cristallini серед конкурентів. Щоб отримати максимальне охоплення та позитивно налаштувати ЦА були задіяні реклама в Google і таргет. Також були опрацьовані рекомендації з просування в соцмережах та через SEO.
Зараз магазин ефективно працює та наповнюється актуальним контентом.

Як замовити подібний інтернет-магазин?

Для створення торговельного майданчика необхідно в першу чергу чітко визначити свої переваги – це те, чому краще купити у Вас. Важливо добре продумати структуру сайту. В даних питаннях оптимальне рішення допоможуть знайти наші контенщик та проєкт-менеджер. Треба просто зателефонувати по номеру +38 (099) 130 57 02 і ми обговоримо вартість та терміни розробки або ж домовимось про особисту зустріч. Також у нас ви можете замовити створення маркетингової стратегії та запуск рекламної кампанії. Це прискорить монетизацію сайту та полегшить його подальше просування.

SEO оптимізація

Пропишемо метатеги, розставимо правильно заголовки, збережемо семантичні ядра і розпишемо стратегію просування на найближчі 5-6 місяців.

Запуск контекстної реклами

Для швидкої окупності проекту рекомендуємо налаштувати платну рекламу в Google - це дасть можливість вашим клієнтам одними з перших оцінити новий сайт і звернутися до вас за послугою.

Технічний супровід

Ми створюємо сайти, які орієнтовані на розширення і доповнення в процесі роботи з ними. Ми готові оперативно включатися в цей процес, оновлювати матеріали і вдосконалити ваш сайт.

Наші контакти

Завжди на звʼязку з вами

Адреса:

Ukraine, Kyiv, Dubrovytska st. 28, of. 312

Телефон: