...

Створення корпоративного сайту для медичного закладу

Immunocentr
Імунологічний центр в м. Дніпро
Завдання
Дизайн, верстка, наповнення контентом
Учасники проєкту
Дизайнер, контент-мейкер, копірайтер, верстальник
Категорія
Сайт послуг, сайт каталог, корпоративний сайт, лендинг

Пріоритетне завдання Замовника – створити корпоративний сайт для презентації послуг клініки сімейної медицини. Сайт має бути простим, лаконічним та водночас інформативним. Наша креативна команда ухвалила рішення про структурування отриманої інформації на блоки, максимально скоротивши текстове наповнення сайту послуг, залишивши найнеобхіднішу для потенційного клієнта інформацію.

По відгукам Замовника, проект зі створення корпоративного сайту виконаний на відмінно!

Як замовити професійний корпоративний сайт?

Корпоративний сайт вирішує відразу кілька важливих завдань компанії – презентація послуг потенційним клієнтам та створення інструменту для їх активного рекламного просування. Важливо на першому етапі визначити кількість сторінок, в ідеалі – під кожну послугу створити окрему сторінку, виконати її як лендинг, де потенційний клієнт знайде цікаву для нього інформацію. Також важливо сформувати грамотне текстове наповнення. Наші контент-мейкери вам у цьому допоможуть. Доручіть нам створення професійного сайту послуг для вашої компанії, звернувшись за телефоном, вказаним у шапці сайту. Крім того, важливо продумати стратегію просування нового сайту послуг.

SEO оптимізація

Пропишемо метатеги, розставимо правильно заголовки, зберемо семантичні ядро і розпишемо стратегію просування на найближчі 5-6 місяців.

Запуск контекстної реклами

Для швидкої окупності проекту рекомендуємо налаштувати платну рекламу в Google - це дозволить вашим клієнтам одними з перших оцінити новий сайт і звернутися до вас за послугою.

Технічний супровід

Ми створюємо сайти, які орієнтовані на розширення та доповнення в процесі роботи з ними. Ми готові оперативно включатись у цей процес, оновлювати матеріали та вдосконалити ваш сайт.

Наші контакти

Завжди на зв'язку з вами

Адреса:

Ukraine, Kyiv, Dubrovytska st. 28, of. 312

Телефон: