...

Створення сайту для послуг детейлінг Автостудія Freshcar в Києві

Fresh Car
корпоративний сайт для послуг детейлінг авто в Києві і області
Задачі
Розробка дизайну, додавання анімації, верстка, зв'язка з публікаціями в соц.сетях
Учасники проекта
Дизайнер, Контент-мейкер, копирайтер, верстальщик
Категорія
Дизайн, верстка, сайт послуг, корпоративний сайт

Один з постійних клієнтів нашої студії звернувся до нас із завданням оновлення дизайну сайту послуг для авто. Наша команда підійшла до завдання з максимальною відповідальність, адже потрібно було закріпити довіру постійного клієнта. Як зразок було обрано одне з готових рішень по дизайну і успішно впроваджено на сайт Замовника. Також, кардинально було перероблено меню і структура сайту, від найбільш затребуваною послуги на сайті – обклеювання захисною плівкою до менш популярним. Успіх проекту підтвердив задоволений і гордий за свій новий сайт клієнт!

Як замовити схожий сайт послуг для вашої компанії?

В цьому питанні варто почати з вивчення сайтів конкурентів, щоб зрозуміти, в чому саме полягає ваша особливість роботи і тоді вже варто створити свій сайт з упором на вигоди і переваги послуг конкретно конкретно вашої компанії. Щоб дізнатися точну вартість вашого корпоративного сайту, почніть з дзвінка нашого менеджера по телефону и шапці сайту і розкажіть йому детально чим займається ваша компанія і які послуги для вас на даний момент найбільш маржинальних. Це допоможе продумати структуру сайту. Далі – обговорюємо майбутній дизайн. Варіантів його реалізації дуже багато, ми допоможемо вам отримати повну сітку розцінок на отрисовку унікального дизайну або ж запропонуємо одне з готових рішень, як це реалізовано на даному сайті послуг. Так як ми маємо величезний досвід в просуванні сайтів послуг, сплануємо ефективну рекламну кампанію. Ключові напрямки:

SEO оптимізація

Пропишемо метатеги, розставимо правильно заголовки, збережемо семантичні ядра і розпишемо стратегію просування на найближчі 5-6 місяців.

Запуск контекстної реклами

Для швидкої окупності проекту рекомендуємо налаштувати платну рекламу в Google - це дасть можливість вашим клієнтам одними з перших оцінити новий сайт і звернутися до вас за послугою.

Технічний супровід

Ми створюємо сайти, які орієнтовані на розширення і доповнення в процесі роботи з ними. Ми готові оперативно включатися в цей процес, оновлювати матеріали і вдосконалити ваш сайт.

Наші контакти

Завжди на зв'язку з вами

Адреса:

Ukraine, Kyiv, Dubrovytska st. 28, of. 312

Телефон: