...

Створення дизайну та верстка сайту із виготовлених зубних імплантів

Navitoma
Виготовлення зубних імплантів і хірургічна імплантологія
Задачі
Розробка дизайну і верстка, отрисовка іконок, створення стилістики сайту і структури
Учасники проекта
Дизайнер, Контент-мейкер, копирайтер, верстальщик
Категорія
Дизайн, верстка, сайт послуг, корпоративний сайт, унікальний проект

Дуже цікавий і нестандартний проект – корпоративний сайт з індивідуальним дизайном. Наша команда виконала всі побажання Замовника. Були підібрані і узгоджені колірні комбінації, обраний шрифт, складений порядок виведення блоків і компоновка текстових елементів. Важливим для Замовника було створити повну відповідність брендбуку з майбутнім сайтом візиткою компанії. Сайт виконаний на двох мовних версіях. На даний момент виконана SEO оптимізація і налаштоване таргетована реклама в соц.сетях на залучення цільового трафіку і створення інформаційного охоплення на послуги сайту Замовника.

Як замовити схожий корпоративний сайт послуг?

Індивідуальні проекти допомагають створити привабливий образ компанії і виділити конкретно ваш сайт серед послуг ваших конкурентів. Якщо у вас немає конкурентного пропозиції, яке вигідно вирізняло б на ринку вашу компанію, потрібно приділити максимум уваги унікальному дизайну сайту. Це допоможе створити додатковий інтерес до вашої послуги. Важливо при цьому вивчити максимум інших пропозицій і визначитися, на чому зробити акцент вашому сайту.

А допоможуть вам у цьому наші талановиті проджект менеджери, основне завдання який створити на кожному корпоративному сайті унікальну особливість, виграшно обіграти вашу пропозицію і разом з дизайнерами і програмістами відобразити все це на сайті. Зв’яжіться з нами по телефону в шапці профілю і доручіть професіоналам зайнятися розробкою і впровадженням нової ідеї для вашого сайту послуг. Крім цього, ми продумаємо рекламну стратегію, яка буде складатися з наступних кроків:

SEO оптимізація

Пропишемо метатеги, розставимо правильно заголовки, збережемо семантичні ядра і розпишемо стратегію просування на найближчі 5-6 місяців.

Запуск контекстної реклами

Для швидкої окупності проекту рекомендуємо налаштувати платну рекламу в Google - це дасть можливість вашим клієнтам одними з перших оцінити новий сайт і звернутися до вас за послугою.

Технічний супровід

Ми створюємо сайти, які орієнтовані на розширення і доповнення в процесі роботи з ними. Ми готові оперативно включатися в цей процес, оновлювати матеріали і вдосконалити ваш сайт.

Наші контакти

Завжди на зв'язку з вами

Адреса:

Ukraine, Kyiv, Dubrovytska st. 28, of. 312

Телефон: